شرکت ها

پهلودهی هفت نفتکش غول پیکر در بدترین شرایط آب و هوایی
چکیده:  مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران با اشاره به وضعیت نامناسب آب و هوایی و کاهش دید در روز گذشته، گفت: هفت نفتکش پهن‌پیکر در بدترین شرایط آب و هوایی در خارگ برای انجام عملیات دریافت و صادرات نفت خام پهلودهی شدند.  آژانس اخبار نفت ایرانی؛ سید پیروز موسوی با اعلام این خبر اظهار کرد: روز گذشته در پایانه نفتی خارگ در بدترین شرایط ... ادامه »
عملیات: پیوست | نظرات (0) RSS comment feed
بررسی اثر حضور ترامپ در کاخ سفید بر اقتصاد ایران در یک همایش تخصصی
چکیده: مدیرعامل مؤسسه اقتصاد ایرانیان معتقد است زمانی که مجموعه عوامل تاثیرگذار اقتصادی افزایش می یابد، سرمایه‌گذاران بر مبنای آن برنامه‌ریزی کرده و زمینه ساز توسعه و رشد اقتصادی می شوند، وی اضافه می کند که  مجموعه همایش های دورنمای اقتصاد ایران در تلاش است تا سرمایه گذاران بتوانند به نقشه راه کلی برای حضور بهینه در ساختار رشد اقتصاد ایران ... ادامه »
عملیات: پیوست | نظرات (0) RSS comment feed
شرکت ملی حفاری می تواند پیشتاز بازار خلیج فارس شود
چکیده: مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران گفت: این شرکت می تواند با شرکت های بین المللی رقابت کند . اگر حمایت شویم ظرف کمتر از ۱۰ سال می توانیم بازار عمده خلیج فارس را در بخش حفاری در دست بگیریم.   نفت ایرانی- گروه خبر:  حیدر بهمنی، در نشست خبری که روز پنجشنبه (۲ دی ماه ۱۳۹۵) در حاشیه چهاردهمین نمایشگاه تجهیزات صنعت حفاری برگزار شد، با اشاره به ... ادامه »
عملیات: پیوست | نظرات (0) RSS comment feed
برگزاری ۲۰ مناقصه نفت و گاز در ایران/رکورد جدید مشارکت نفتی روسها
چکیده: مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی با تشریح برگزاری ۲۰ مناقصه توسعه و افزایش ضریب بازیافت میادین نفت و گاز در مناطق مرکزی ایران، گفت: تاکنون بیشترین تفاهم نامه همکاری با روسها امضا شده است.   نفت ایرانی - گروه خبر: سلبعلی کریمی در گفتگو با مهر درباره جزئیات برگزاری مناقصات جدید نفت و گازی ایران، گفت: هم اکنون برنامه توسعه ۲۰ میدان نفت و گازی در م... ادامه »
عملیات: پیوست | نظرات (0) RSS comment feed
افتتاح شعب سه بانک ایرانی در آلمان در دست بررسی است
چکیده: شهریورماه امسال که ایلزه آیگنر، وزیر اقتصاد ایالت باواریای آلمان به ایران آمده بود، صحبت از افتتاح بانک های ایران در این ایالت آلمان مطرح شد.    آیگنر در همان سفرش به ایران گفت: مناسبات تجاری بین شرکت های بایرنی و ایران اغلب به دلیل مشکلات پرداخت پول ناکام می مانند. در همین راستا شعب بانک های ایرانی در مونیخ برای شرکت های ما بسیار حائز ... ادامه »
عملیات: پیوست | نظرات (0) RSS comment feed
تدوین ساختار منطقه ویژه فناوری انرژی خوزستان
چکیده: مدیرعامل شرکت توسعه فناوری‌های انرژی ایران با تبیین مدل منطقه ویژه فناوری انرژی در خوزستان و اشاره به شباهت این ساختار با شرکت نفت از نظر استراتژی توسعه، گفت: ما به دنبال استفاده از بازیگرهای استانی، داخلی و خارجی در قالب‌های مشخص هستیم.   نفت ایرانی - گروه خبر: به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه خوزستان، کیارسی در نشست ایجاد منطقه ویژه... ادامه »
عملیات: پیوست | نظرات (0) RSS comment feed
نیاز 21 میلیارد دلاری پارس جنوبی/ تولید گاز ایران و قطر سر به سر می شود
چکیده: یک مقام مسئول با اشاره به برداشت ۸۸۰ میلیارد مترمکعب گاز از پارس‌جنوبی، گفت: با تکمیل فازهای جدید، ایران در تولید گاز پارس‌جنوبی از قطر سبقت می گیرد.   نفت ایرانی- گروه خبر: محمد مشکین‌فام امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در طول یک سال گذشته تاکنون، ظرفیت برداشت گاز از پارس‌جنوبی ١٤٠ میلیون مترمکعب در روز افزایش یافته... ادامه »
عملیات: پیوست | نظرات (0) RSS comment feed
جزییات یک قرارداد بی سر و صدا/  امتیاز سوآپ کاز در کیسه یک شرکت خاص
چکیده: در ماه‌های پایانی فعالیت دولت یازدهم، وزیر نفت در اقدامی بدون انجام تشریفات قانونی و با خلع ید شرکت ملی نفت، قرارداد سوآپ گاز ایران را به یک شرکت ناشناخته واگذار کرد. نفت ایرانی گزارش می دهد،؛  وبگاه رسمی شرکت ملی گاز ایران ۲۷ مهر ماه امسال با انتشار خبری به نقل از حمیدرضا عراقی، مدیرعامل شرکت ملی گاز و معاون وزیر نفت، اعلام کرد: «... ادامه »
عملیات: پیوست | نظرات (0) RSS comment feed
توسعه 4 میدان نفتی در مناطق نفتخیز خارج از فرمول IPC
چکیده: مدیرعامل شرکت مناطق نفت‌خیز جنوب از توسعه چهار میدان نفتی کشور مشتمل بر ٩ مخزن، در چارچوب قراردادهای مختص به شرکت ملی مناطق نفت‎خیز جنوب که با مدل جدید قراردادهای نفتی IPC تفاوت‌های چشمگیری دارد، خبر داد.   نفت ایرانی به نقل از فارس؛  بیژن عالی‌پور، با اعلام این خبر، به تشریح چرایی طراحی چارچوب قراردادی خاص این شرکت و... ادامه »
عملیات: پیوست | نظرات (0) RSS comment feed
مدیر عامل حفاری شمال بازهم تغییر کرد/ بلای بی‌ثباتی در یک شرکت خوشنام ایرانی
چکیده: شرکت حفاری شمال به عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو ارائه خدمات نفتی ایرانی سومین تغییر مدیرعامل را در دو سال گذشته تجربه می‌کند که شرکت‌های ایرانی حتی برای کار در میادین نفتی ایران هم درگیر رقابت با خارجی‌ها می‌شوند.   به گزارش  نفت ایرانی به نقل از خبرگزاری فارس، همواره از «ثبات» به عنوان یکی از مهم&zwn... ادامه »
عملیات: پیوست | نظرات (0) RSS comment feed
بانک شهر متعلق به همه شهروندان است
چکیده: مدیرعامل بانک شهر حمایت از شهرداری‌ها را از وظایف عمده این بانک دانست و گفت: این بانک متعلق به همه شهروندان است و افزایش سطح کیفی زندگی را در همه شهرها با جدیت دنبال می‌کند. نفت ایرانی- به گزارش مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، دکتر حسین محمد پورزرندی در نشست هم اندیشی مدیران شهری با مدیران این بانک، با بیان این‌که بانک شهر همه... ادامه »
عملیات: پیوست | نظرات (0) RSS comment feed
تعداد روستاهای برخوردار از گاز در لرستان به 830 رسید
چکیده: معاونت مهندسی شرکت ملی گاز لرستان می گوید: طرح های گازرسانی به 61 روستای استان لرستان همزمان با هفته دولت امسال به بهره برداری می رسد.   نفت ایرانی گزارش میدهد: محمدحسین ملکی در گفت و گو با خبرنگار ما با اعلا این خبر اظهار داشت: تا کنون 99 درصد از خانواده های شهری و65 درصد از روستاهای استان لرستان از  نعمت گاز طبیعی برخوردارشده اند. و... ادامه »
عملیات: پیوست | نظرات (0) RSS comment feed
نفت خزر در تلاش برای مستندسازی دانش و تجربه ایران در بخش آبهای عمیق
چکیده:  مدیر عامل شرکت نفت خزر، لزوم مدیریت و مستندسازی دانش و تجربیات کسب شده را به لحاظ نوپا بودن فعالیت های صنعت نفت در عرصه آب های عمیق بسیار ضروری دانست. به گزارش  نفت ایرانی،  علی اصولی در نشست متخصصان و کارشناسان شرکت نفت خزر با اشاره به حوزه کاری این شرکت در آب های عمیق به عنوان تنها شرکت نفتی فعال در سطح شرکت ملی نفت، دستاوردهای ... ادامه »
عملیات: پیوست | نظرات (0) RSS comment feed
تولد یک سیاره برای نخستین بار مشاهده و ثبت شد
چکیده: یک تیم بین‌المللی از ستاره‌شناسان برای نخستین بار توانسته‌اند بطور مستقیم فرآیند شکل‌گیری یک سیاره را در مراحل بسیار ابتدایی آن بررسی کنند.   به گزارش نفت ایرانی به نقل از ایسنا، ستاره‌شناسان وجود یک سیاره غول‌پیکر گازی جوان را تایید کرده‌اند که هنوز در یک دیسک غنی از گاز و غبار در اطراف ستاره میزبان جوانش ... ادامه »
عملیات: پیوست | نظرات (0) RSS comment feed
 پسماند واحدهای نفتی برای حاصلخیزی مزارع استفاده خواهد شد!
چکیده: محققان پژوهشگاه صنعت نفت از مازاد گوگرد صنعت نفت، نوعی کود کشاورزی تولید کردند که علاوه بر افزایش راندمان دانه‌های روغنی موجب افزایش 30 درصدی عملکرد چند محصولات کشاورزی دیگر شده است.   به گزارش نفت ایرانی، "فروزان وکیلی" مجری این طرح گوگرد را یک ماده مازاد در صنایع نفت و گاز توصیف کرد و گفت: در فرآیند شیرین سازی گاز ترش و مرکاپتان زدایی... ادامه »
عملیات: پیوست | نظرات (0) RSS comment feed
صفحه 1 از 3اولين   قبلي   [1]  2  3  بعدي   آخرين