اقتصاد

 بانک گردشگری، 12 مدرسه برای محرومان می سازد
چکیده: بانک گردشگری هزینه هدایای نوروزی سال 1396 خود را جهت کمک هزینه ساخت 12 باب مدرسه در مناطق محروم کشور اختصاص داد. به گزارش روابط عمومی بانک گردشگری ، بر اساس تصمیم هیات مدیره این بانک، تمامی هزینه هدایای نوروزی سال 96 صرف کمک هزینه احداث واحد های آموزشی در مناطق محروم می شود. بر این اساس در راستای فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر عمل به اقتصاد مقاوم... ادامه »
عملیات: پیوست | نظرات (0) RSS comment feed
تمام مردم باید در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی گام بردارند
چکیده: مدیر عامل موسسه مالی و اعتباری ملل گفت: اقتصاد مقاومتی الگویی است که رهبر انقلاب آن را مطرح کرده اند و نجات دهنده ی کشور ماست . نفت ایرانی: موسسه مالی و اعتباری ملل(عسگریه) جزو فعالترین موسسات مالی و اعتباری ایران است که  خدمات  زیادی را به مشتریان خود ارائه داده است.در همین حال خبرنگار ما با سید امین جوادی مدیر عامل موسسه ملل و یکی از ک... ادامه »
عملیات: پیوست | نظرات (0) RSS comment feed
شورای نگهبان لایحه موافقتنامه پاریس را دارای ابهام دانست
چکیده:  شورای نگهبان مصوبه مجلس شورای اسلامی درمورد لایحه موافقتنامه پاریس را دارای ابهام دانست و اعلام کرد: پیوست‌های این موافقتنامه باید ضمیمه شوند تا امکان بررسی و اظهارنظر در این شورا فراهم شود. به گزارش ایرنا از اداره کل روابط عمومی شورای نگهبان، لایحه موافقتنامه پاریس مصوب جلسه مورخ 23 آبان ماه 1395 مجلس شورای اسلامی در جلسات شورای ... ادامه »
عملیات: پیوست | نظرات (0) RSS comment feed
افتتاح شعب سه بانک ایرانی در آلمان در دست بررسی است
چکیده: شهریورماه امسال که ایلزه آیگنر، وزیر اقتصاد ایالت باواریای آلمان به ایران آمده بود، صحبت از افتتاح بانک های ایران در این ایالت آلمان مطرح شد.    آیگنر در همان سفرش به ایران گفت: مناسبات تجاری بین شرکت های بایرنی و ایران اغلب به دلیل مشکلات پرداخت پول ناکام می مانند. در همین راستا شعب بانک های ایرانی در مونیخ برای شرکت های ما بسیار حائز ... ادامه »
عملیات: پیوست | نظرات (0) RSS comment feed
وزیر نفت قانون را قبول ندارد/ درخواست بخش خصوصی از زنگنه قانون مداری است
چکیده: مدیرعامل پتروشیمی جم گفت: آقای زنگنه قانون را قبول ندارد و مصوبه ای که برای قیمت اتان ابلاغ شده نه تنها با قانون موجود همخوانی ندارد، بلکه بدون اطلاع وزارتخانه های صنعت و اقتصاد بوده و حتی شرکت ملی صنایع پتروشیمی نیز از جزئیات آن بی اطلاع بوده است.   نفت ایرانی گزارش میدهد؛  «سید حسین میرافضلی» مدیرعامل شرکت پتروشیمی جم در ن... ادامه »
عملیات: پیوست | نظرات (0) RSS comment feed
بانک شهر متعلق به همه شهروندان است
چکیده: مدیرعامل بانک شهر حمایت از شهرداری‌ها را از وظایف عمده این بانک دانست و گفت: این بانک متعلق به همه شهروندان است و افزایش سطح کیفی زندگی را در همه شهرها با جدیت دنبال می‌کند. نفت ایرانی- به گزارش مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، دکتر حسین محمد پورزرندی در نشست هم اندیشی مدیران شهری با مدیران این بانک، با بیان این‌که بانک شهر همه... ادامه »
عملیات: پیوست | نظرات (0) RSS comment feed
دو تانکر نفت صادراتی ایران توسط شرکت امریکایی بیمه شد
چکیده: رئیس شرکت آمریکن کلاب، شرکت فعال در زمینه بیمه نفتکش ها در نیویورک اعلام کرد این شرکت دو تانکر حامل نفت ایران را برای اعزام به رومانی بیمه کرده است. ادامه »
عملیات: پیوست | نظرات (0) RSS comment feed
مهر تایید اتحادیه اروپایی بر سند برجام/ مذاکره تنها راه حل مساله هسته ای ایران
چکیده: اتحادیه اروپا، توافق جامع هسته ای ایران با کشورهای گروه ١+٥ را که هفته پیش در وین به دست آمد، تایید کرد.   به گزارش  نفت ایرانی به نقل از خبرگزاری رویترز از بروکسل، توافق جامع هسته ای ایران و کشورهای گروه ۱+۵ که در جلسه امروز (۲۹ تیرماه، ۲۰ ژوئیه) شورای وزیران خارجه اتحادیه اروپا تایید شد، که این نخستین گامهای عملی اتحادیه اروپا برای... ادامه »
عملیات: پیوست | نظرات (0) RSS comment feed
وزارت خارجه انگلیس از تجار علاقمند به همکاری با ایران حمایت می کند
چکیده: وزارت خارجه انگلیس روزجمعه درارتباط با آثار توافق هسته ای ایران برمناسبات تجاری دو کشور، گفت: دولت انگلیس به بخش های مالی وبازرگانی جهت استفاده ازفرصت های به وجود آمده و گسترش تجارت و سرمایه گذاری بین دو کشور کمک خواهد کرد.  به گزارش نفت ایرانی به نقل از ایرنا,  دستگاه دیپلماسی انگلیس در پاسخ به سووالات جاری درباره شرایط تجارت با ایران ب... ادامه »
عملیات: پیوست | نظرات (0) RSS comment feed
رمزگشایی از سند توافق وین/ سرنوشت تحریم ها چه می شود؟
چکیده:  برنامه جامع اقدام مشترک موجب برداشته شدن تمامی تحریم های شورای امنیت و همچنین تحریم های یکجانبه و چند جانبه مربوط به برنامه هسته ای ایران خواهد شد. دراین گزارش سعی شده سرنوشت تحریم‌ها بررسی شود.   به گزارش نفت ایرانی به نقل از سایت اقتصاد ایرانی: در تاریخ ۱۴ جولای ۲۰۱۵ متن «برنامه جامع اقدام مشترک» پس از مدت ها انتظار ... ادامه »
عملیات: پیوست | نظرات (0) RSS comment feed
نگاهی به مهمترین سرفصل های برجام/ تاسیسات هسته ای ایران به کار ادامه می دهند
چکیده: خلاصه ای از برنامه جامع اقدام مشترک بین ایران و ۵+۱ که در تاریخ ۲۳ تیر ۱۳۹۴ بین جمهوری اسلامی ایران و کشورهای ۵+۱ مورد توافق واقع گردید در ادامه می آید.  به گزارش نفت ایرانی به نقل از وبسایت  اقتصاد ایرانی: جمهوری اسلامی ایران و دولت های عضو گروه 1+5 (شامل آمریکا، آلمان, انگلیس، چین، فرانسه و روسیه همراه با نماینده عالی سیاست خارجی اتحاد... ادامه »
عملیات: پیوست | نظرات (1) RSS comment feed
 شرکا و رقبای ایران در  زمانه ی پساتحریم کدامند؟ / ژرمن ها منتظر چراغ سبز
چکیده: در حالی که کشورهای فرانسه و آلمان به دنبال بازگرداندن روابط تجاری به دوران پیش از تحریم‌ها هستند، روسیه نیز نمی‌خواهد سهم خود از بازار جهانی نفت و تجارت با ایران را از دست بدهد.   به گزارش نفت ایرانی؛ خبرگزاری های رویترز، بلومبرگ و فرانس پرس در تحلیل های جداگانه ای از اشتیاق آلمان و فرانسه و نگرانی روس ها در دوران پساتحریم خبر داده... ادامه »
عملیات: پیوست | نظرات (0) RSS comment feed
 خصوصي سازي بايد به ريل اصلي خود بازگردد
چکیده: رئیس جدید اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی ایران ، توسعه رقابت و شفافیت در اقتصاد بخش خصوصی و سیاستها و برنامه های اتاق ، توانمندسازی بخش خصوصی برای جذب تصدی های دولتی و توسعه مناسبات بین المللی و همچنین تقویت اتاقهای بازرگانی مشترک را از اولویتهای چهار سال آینده اعلام کرد.   به گزارش نفت ايراني ، محسن جلال پور افزود: در اجرای سیاسته... ادامه »
عملیات: پیوست | نظرات (0) RSS comment feed
معاوضه نفت ايران با چاي سيلان/ پول نفت در دولت روحاني سرسفره هاي ايراني مي آيد
چکیده: صادرکنندگان چای سریلانکا می‌گویند امیدوارند آمریکا با ایجاد مکانیزمی برای پرداخت بدهی صادرات چای به ایران از طریق واردات نفت از این کشور موافقت کند.   به گزارش نفت ايراني،  صادر کنندگان چای در سریلانکا می‌گویند امیدوارند آمریکا با ایجاد مکانیزمی برای پرداخت بدهی صادرات چای به ایران از طریق واردات نفت از این کشور موافقت کند. ... ادامه »
عملیات: پیوست | نظرات (0) RSS comment feed
تشکیل سازمان فراقوه‌ای برای مبارزه با مفاسد اقتصادی
چکیده: نفت ایرانی: قاچاق کالا در کشور ما علاوه بر آثار سوء اقتصادی به عنوان یک چالش اقتصادی و اجتماعی حائز اهمیت است. امروزه این پدیده علاوه بر اینکه به عنوان یک تهدید جدی بر سر راه تجارت آزاد است، هزینه های زیادی نیز بر بدنه اقتصادی کشور تحمیل می کند. قاچاق کالا از یک سو درآمدهای گمرکی و مالیاتی دولت را کاهش می دهد و از طرفی سبب خروج بی حاصل ارز، فرار گس... ادامه »
عملیات: پیوست | نظرات (0) RSS comment feed
صفحه 1 از 6اولين   قبلي   [1]  2  3  4  5  6  بعدي   آخرين