ویژه

بازگشت یک کنسرسیوم سرمایه گذاری پتروشیمی به پروژه های ایران
چکیده: مدیر سرمایه‌گذاری شرکت ملی صنایع پتروشیمی از تداوم مذاکره با سرمایه‌گذاران خارجی صنعت پتروشیمی ایران خبر داد.  به گزارش نفت ایرانی؛ حسین علیمراد درباره سرمایه‌گذاری خارجی در صنعت پتروشیمی ایران  گفت: جذب سرمایه‌های خارجی، تابعی از شرایط بین‌الملل و همکاری‌ها میان ایران و دیگر شرکت‌ها و کشورهای دنیاست. ... ادامه »
عملیات: پیوست | نظرات (0) RSS comment feed
تقدیر سرپرست وزارت کار از مهندس سبحانی/شرکت" اکسیر نوین فرآیند آسیا" کارآفرین برتر ملی شد
چکیده: شرکت " اکسیر نوین فرآیند آسیا" در بین ۱۰ کارآفرین برتر ملی سال ۹۶ قرار گرفت. به گزارش پایگاه خبری نفت ایرانی ،در دوازدهمین جشنواره کارآفرینان برتر سال 96 و با حضور انوشیروان محسنی بندپی سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی 10 کارآفرین برتر ملی سال 96 معرفی و تقدیر شدند. در این جشنواره از مهندس جلیل سبحانی از شرکت " اکسیر نوین فرآیند آسیا" ... ادامه »
عملیات: پیوست | نظرات (0) RSS comment feed
تحریم نفت ایران ممکن است قیمت نفت را به ۱۵۰ دلار برساند
چکیده: پایگاه خبری نفت ایرانی؛ به گزارش خبرگزاری رویترز از لندن، برخی سرمایه‌گذاران سرشناس بازار انرژی اعتقاد دارند که قیمت نفت به رقمی بی‌سابقه جهش خواهد کرد. با وجود نگرانی‌ها از این که جنگ تجاری، رشد ارزش دلار و کند شدن رشد تقاضای نفت بر قیمت این کالا تأثیر منفی بگذارد، برخی از صندوق‌های سرمایه‌گذاری، همچون اندوراند کپتال و وس... ادامه »
عملیات: پیوست | نظرات (0) RSS comment feed
پهلودهی هفت نفتکش غول پیکر در بدترین شرایط آب و هوایی
چکیده:  مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران با اشاره به وضعیت نامناسب آب و هوایی و کاهش دید در روز گذشته، گفت: هفت نفتکش پهن‌پیکر در بدترین شرایط آب و هوایی در خارگ برای انجام عملیات دریافت و صادرات نفت خام پهلودهی شدند.  آژانس اخبار نفت ایرانی؛ سید پیروز موسوی با اعلام این خبر اظهار کرد: روز گذشته در پایانه نفتی خارگ در بدترین شرایط ... ادامه »
عملیات: پیوست | نظرات (0) RSS comment feed
تمام مردم باید در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی گام بردارند
چکیده: مدیر عامل موسسه مالی و اعتباری ملل گفت: اقتصاد مقاومتی الگویی است که رهبر انقلاب آن را مطرح کرده اند و نجات دهنده ی کشور ماست . نفت ایرانی: موسسه مالی و اعتباری ملل(عسگریه) جزو فعالترین موسسات مالی و اعتباری ایران است که  خدمات  زیادی را به مشتریان خود ارائه داده است.در همین حال خبرنگار ما با سید امین جوادی مدیر عامل موسسه ملل و یکی از ک... ادامه »
عملیات: پیوست | نظرات (0) RSS comment feed
پای BP در میادین نفتی آذری محکم تر شد/ امضای سند همکاری سوکار با شرکت انگلیسی
چکیده: شرکت دولتی نفت جمهوری آذربایجان ( سوکار ) و شرکت بریتیش پترولیوم ( بی پی ) روز جمعه یک سند در زمینه همکاری توسعه میدان نفتی 'آذری – چراغ و گونشلی' در دریای خزر در باکو امضا کردند. به گزارش ایرنا به نقل از شرکت دولتی نفت جمهوری آذربایجان ، این سند همکاری از سوی رونق عبد الله اف رئیس این شرکت و گوردون بیرال مسوول دفتر منطقه ای بریتیش پترولیو... ادامه »
عملیات: پیوست | نظرات (0) RSS comment feed
شرکت ملی حفاری می تواند پیشتاز بازار خلیج فارس شود
چکیده: مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران گفت: این شرکت می تواند با شرکت های بین المللی رقابت کند . اگر حمایت شویم ظرف کمتر از ۱۰ سال می توانیم بازار عمده خلیج فارس را در بخش حفاری در دست بگیریم.   نفت ایرانی- گروه خبر:  حیدر بهمنی، در نشست خبری که روز پنجشنبه (۲ دی ماه ۱۳۹۵) در حاشیه چهاردهمین نمایشگاه تجهیزات صنعت حفاری برگزار شد، با اشاره به ... ادامه »
عملیات: پیوست | نظرات (0) RSS comment feed
برگزاری ۲۰ مناقصه نفت و گاز در ایران/رکورد جدید مشارکت نفتی روسها
چکیده: مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی با تشریح برگزاری ۲۰ مناقصه توسعه و افزایش ضریب بازیافت میادین نفت و گاز در مناطق مرکزی ایران، گفت: تاکنون بیشترین تفاهم نامه همکاری با روسها امضا شده است.   نفت ایرانی - گروه خبر: سلبعلی کریمی در گفتگو با مهر درباره جزئیات برگزاری مناقصات جدید نفت و گازی ایران، گفت: هم اکنون برنامه توسعه ۲۰ میدان نفت و گازی در م... ادامه »
عملیات: پیوست | نظرات (0) RSS comment feed
شورای نگهبان لایحه موافقتنامه پاریس را دارای ابهام دانست
چکیده:  شورای نگهبان مصوبه مجلس شورای اسلامی درمورد لایحه موافقتنامه پاریس را دارای ابهام دانست و اعلام کرد: پیوست‌های این موافقتنامه باید ضمیمه شوند تا امکان بررسی و اظهارنظر در این شورا فراهم شود. به گزارش ایرنا از اداره کل روابط عمومی شورای نگهبان، لایحه موافقتنامه پاریس مصوب جلسه مورخ 23 آبان ماه 1395 مجلس شورای اسلامی در جلسات شورای ... ادامه »
عملیات: پیوست | نظرات (0) RSS comment feed
افتتاح شعب سه بانک ایرانی در آلمان در دست بررسی است
چکیده: شهریورماه امسال که ایلزه آیگنر، وزیر اقتصاد ایالت باواریای آلمان به ایران آمده بود، صحبت از افتتاح بانک های ایران در این ایالت آلمان مطرح شد.    آیگنر در همان سفرش به ایران گفت: مناسبات تجاری بین شرکت های بایرنی و ایران اغلب به دلیل مشکلات پرداخت پول ناکام می مانند. در همین راستا شعب بانک های ایرانی در مونیخ برای شرکت های ما بسیار حائز ... ادامه »
عملیات: پیوست | نظرات (0) RSS comment feed
تدوین ساختار منطقه ویژه فناوری انرژی خوزستان
چکیده: مدیرعامل شرکت توسعه فناوری‌های انرژی ایران با تبیین مدل منطقه ویژه فناوری انرژی در خوزستان و اشاره به شباهت این ساختار با شرکت نفت از نظر استراتژی توسعه، گفت: ما به دنبال استفاده از بازیگرهای استانی، داخلی و خارجی در قالب‌های مشخص هستیم.   نفت ایرانی - گروه خبر: به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه خوزستان، کیارسی در نشست ایجاد منطقه ویژه... ادامه »
عملیات: پیوست | نظرات (0) RSS comment feed
سیاست های فعلی، کشور را به سوی خام فروشی سوق می دهد
چکیده:   رییس سندیکای صنعت برق ایران با اشاره به سیاست های اقتصاد مقاومتی که بر تشویق بخش خصوصی واقعی و واحدهای کوچک و متوسط تولیدی و صنعتی اشاره دارد، افزود: سیاست های فعلی، کشور را به سوی خام فروشی بیشتر سوق می دهد. نفت ایرانی-  «علیرضا کلاهی» در نشست خبری «چالش تامین مواد اولیه صنایع تکمیلی ایران» در محل اتاق بازرگانی... ادامه »
عملیات: پیوست | نظرات (0) RSS comment feed
نیاز 21 میلیارد دلاری پارس جنوبی/ تولید گاز ایران و قطر سر به سر می شود
چکیده: یک مقام مسئول با اشاره به برداشت ۸۸۰ میلیارد مترمکعب گاز از پارس‌جنوبی، گفت: با تکمیل فازهای جدید، ایران در تولید گاز پارس‌جنوبی از قطر سبقت می گیرد.   نفت ایرانی- گروه خبر: محمد مشکین‌فام امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در طول یک سال گذشته تاکنون، ظرفیت برداشت گاز از پارس‌جنوبی ١٤٠ میلیون مترمکعب در روز افزایش یافته... ادامه »
عملیات: پیوست | نظرات (0) RSS comment feed
میلیاردر بدنام و بازگشت امریکا به عصر هژمونی نفتی
چکیده: نفت ایرانی - مرکز مطالعات و تحقیقات/ یادداشتی کوتاه در تحلیل دورنمای امریکا در عصر دونالد ترامپ به قلم رضا وثوقی روزنامه نگار انتخاب ترامپ به عنوان چهل و پنجمین رییس جمور ایالات امریکا بیش از آنکه برای طرفداران خانم کلینتون خبر شوکه کننده ای باشد برای بازارهای مهم اقتصادی جهان بهت و حیرت آفرید، برای اینکه بفهمیم آقای ترامپ به عنوان یک ثروتمند اهل ... ادامه »
عملیات: پیوست | نظرات (0) RSS comment feed
جزییات یک قرارداد بی سر و صدا/  امتیاز سوآپ کاز در کیسه یک شرکت خاص
چکیده: در ماه‌های پایانی فعالیت دولت یازدهم، وزیر نفت در اقدامی بدون انجام تشریفات قانونی و با خلع ید شرکت ملی نفت، قرارداد سوآپ گاز ایران را به یک شرکت ناشناخته واگذار کرد. نفت ایرانی گزارش می دهد،؛  وبگاه رسمی شرکت ملی گاز ایران ۲۷ مهر ماه امسال با انتشار خبری به نقل از حمیدرضا عراقی، مدیرعامل شرکت ملی گاز و معاون وزیر نفت، اعلام کرد: «... ادامه »
عملیات: پیوست | نظرات (0) RSS comment feed
صفحه 1 از 10اولين   قبلي   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدي   آخرين