تحویل بیش از ٧٨٠ میلیون لیتر سوخت به ایرلاینهای ایرانی و خارجی

تحویل بیش از ٧٨٠ میلیون لیتر سوخت به ایرلاینهای ایرانی و خارجی

شرکتهای هواپیمایی مسافربر ایرانی و خارجی ( ایر لاینها) در نیمه نخست امسال، بیش از ٧٨٠ میلیون لیتر بنزین ویژه هواپیما (سوخت جت) دریافت کردند.

رئیس اداه کل سوختگیری هواپیمایی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در گفتگو با شانا با تاکید بر اهمیت سوخت رسانی بدون وقفه به شرکتهای هواپیمایی مسافربر، گفت: در ٦ ماه نخست امسال، ٧٨٥ میلیون و ٧٩ هزار و ٨٨٠ لیتر سوخت به خطوط هواپیمایی ایرانی و خارجی تحویل شده است.

علی هرندی با بیان این که میزان سوخت تحویلی به ایرلاینها اعم از داخلی و خارجی، در ١٨٦ روز نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال پیش ٦٦ میلیون و ١٠٥ هزار لیتر افزایش داشته است، اظهار کرد: در مدت ماشبه سال گذشته مقدار سوخت تحویل داده شده به شرکتهای هواپیمایی مسافر بر، ٧١٨ میلیون و ٩٧٤ هزار و ٥٢٠ لیتر بوده است.

به گفته رئیس اداره کل مرکز سوختگیری هواپیمایی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران، در میان شرکتهای هواپیمایی مسافر بر داخلی، "ایران ایر" بیشترین سوخت را دریافت کرده است.

هرندی گفت: بطور میانگین نزدیک به ١٠ درصد از مجموع سوخت تحویلی به هواپیماهای مسافر بر در نیمه نخست امسال، به شرکتهای هواپیمایی مسافر بر خارجی مربوط می شود.

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت